Scriptwriting and animation of natural scenery
juli 17 2017- Details
Als voorloper op de e-publicatie – die eind 2017 verschijnt – download hier het artikel dat ICOM Nederland bestuurslid Prof dr. Renger E. de Bruin schreef.
Als voorloper op de e-publicatie – die eind 2017 verschijnt – download hier het artikel dat ICOM Nederland bestuurslid Prof dr. Renger E. de Bruin schreef.
Je kunt lid worden als je op professionele wijze verbonden bent (of was indien je gepensioneerd bent) aan een museum of museaal ondersteunende instelling, of een studie volgt die leidt tot een museale functie. Personen en instellingen die uit commercieel oogpunt handelen in culturele goederen kunnen geen lid worden van ICOM. Voor studenten en senioren dienen kopieën van de studentenkaart, dan wel van een identiteitsbewijs i.v.m. de leeftijd, meegestuurd te worden. Gewenste extra documentatie worden als scan toegevoegd aan het inschrijfformulier. De betaling van de contributie kan uitsluitend via een automatische incasso verlopen.
Naast een individueel lidmaatschap bestaat er een instellingslidmaatschap voor musea of museaal ondersteunende instellingen.
Ga naar lidmaatschappen om je op te geven.
Heb je vragen over je lidmaatschap, over een activiteit, of wil je contact met het bestuur, vul dan het Contactformulier in.
Ben je nog geen lid, klik hier voor contact.
Volg ons op: